- Garant projektu Renaissance -


ZES Brno, a.s.


Profil firmy

ZES Brno, a.s., výrobce pulzní magnetoterapie Renaissance®, je součástí holdingu, v jehož portfoliu najdete vedle vývoje a výroby léčebných a rehabilitačních přístrojů pro profesionální i domácí péči, také vydavatelskou činnost, polygrafii, tvorbu GIS nebo servis pro státní správu.

Kompletní výrobě přístrojů řady Renaissance®, ale i neustálému vývoji a výzkumu se ve společnosti ZES Brno věnujeme již od roku 1995. Díky tomu si stále držíme přední příčky nejen v počtu, ale především kvalitě a spolehlivosti přístrojů. Naše společnost je připravena pokrýt potřeby zákazníků nejen množstvím přístrojů, ale také komplexní konzultací a poradenstvím v oblasti použití a aplikace magnetoterapie.

V ZES Brno, a.s. hospodaříme ve vlastních výrobních, administrativních a skladových prostorách, na ploše více než čtrnácti hektarů v průmyslové zóně Brno jih.

Vedle podnikatelské činnosti v oboru pulzní magnetoterapie investujeme v ZES Brno, a.s. část svých prostředků do budování jedné z nejrozsáhlejších nestátních sbírek současného malířství, grafiky a ilustrace, podporujeme výstavní činnost i další národní kulturní aktivity.


Více informací o firmě ZES Brno, a.s. se dozvíte na internetových stránkách: www.pulzni-magnetoterapie.cz


- zpět na úvodní stránku -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: