- Zkušenosti s magnetoterapií -

Jednotlivci
_______________________________________________________________________________

Pastýříková Stanislava

Dne: 28. 2. 2009Ráda bych jsem se podělila o zkušenost se zakoupeným magnetoterapeutickým přístrojem značky Renaissance.

Já mám tento přístroj již řadu let – od roku 2000. Mohu říct, že ho využívám maximálně.Je mě 64 let, před třemi roky jsem na zledovatělém povrchu upadla a zlomila si ruku. Velice nepěkně – tříštivá zlomenina zápěstí. Je pravda, že jsem jezdila dost dlouho na rehabilitaci, protože odbornou péči tento úraz skutečně potřeboval.
Ovšem velice mě pomohl i můj aparát, který jsem používala k doléčení. Jinak jakmile mám problém jak s krční, tak i bederní páteří mohu říct že tento regenerační přístroj využívám také spolu se cvičením a zažehnám tím zablokování páteře.


Možná by se v naší rodině uživily regenerační přístroje i dva, protože čas od času ho využívá i můj vnuk, který hraje fotbal za SK Kladno. A při fotbale není opravdu o pohmoždění a různé odřeniny nouze- to v lepším případě. Takže regenerační přístroj putuje hojit do další rodiny.

Využívám přístroj dá se říci při všech obtížích od rýmy počínaje – přes klouby, bolest zad, otoky. Chce to jen, udělat si opravdu 20 minut po deset dnů čas.

I když zakoupení regeneračního magnetoterapeutického přístroje nebyla levná záležitost, určitě jsem kdysi udělala dobrou investici. Jsem opravdu ráda, že přístroj mám.


Pastýříková Stanislava

_________________________________________________________________________

- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: