- Zkušenosti s magnetoterapií -

Parkinsonici


Parkinson klub Olomouc


Parkinson klub Olomouc

Posláním Společnosti Parkinson, o.s. je zlepšovat kvalitu života nemocných a jejich rodin. Snaží se zvyšovat jejich sebevědomí, učit je žít s touto i při intenzivní léčbě progradující nemocí a bojovat s ní. Prosazuje dostupnost všestranné péče pro všechny nemocné. Společnost proto podporuje veškeré projekty, které posilují samostatnost a aktivní stránky života nemocných.

Společnost uplatňuje zejména svojí sociálně společenskou funkci. Zřizuje Kluby Parkinson, pořádá rekondiční pobyty. Vydává vlastní časopis a provozuje internentové stránky s chatem a fórem. Věnuje se osvětě ve společnosti.

Společnost Parkinson, o.s. je členem EPDA, Evropské Asociaciace Parkinsonovy Nemoci.Vyjádření k projektu Renaissance:

Dobrý den paní Lužná,
ráda bych Vám sdělila zkušenosti s magnetoterapeutickým přístrojem IVECO, kterém jsme jako Parkinson klub Olomouc získali od Společnosti Renaissance v r. 2009.
Od tohoto roku jej zapůjčujeme naším členům vždy na 3 měsíce. Po zkušenostech z předešlého období mohu konstatovat, že většina členů vyjádřila spokojenost s přístrojem, především se zmírněním bolestí různého typu.
Nyní jsem ho začala používat i já, jelikož mám problémy s bederní páteří, pravděpodobně zánět sedacího nervu. Po týdnu používání mám pocit, že bolesti se zmírnily. Věřím, že, že po 3měsíčních aplikacích bude výsledek kladný.
Chtěla bych tímto poděkovat Společnosti Renaissance i všem sponzorům za jejich pomoc a popřát hodně úspěchů v jejich činnosti.

S pozdravem
Marie Salavcová - předsedkyně Parkinson klubu Olomouc


- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: