- Zkušenosti s magnetoterapií -

Rodiny s postiženými dětmi


foto 01 Zuzana a Klára Bozkovi, Brno


Zuzana: problémy s pravou rukou a pravou nohou

Klára: špatně chodí a to i přesto,že už podstoupila několik komplikovaných operací.Její chůze i přesto není dobrá,při chůzi vytáčí nohy,prohýbá se v zádech a v důsledku toho si někdy stěžuje na bolesti jak nohou,tak zad


Diagnóza Zuzana: Máme 7.letá dvojčata Kláru a Zuzanu. Narodily se předčasně ve 29.týdnu těhotenství. Zuzana vážila 1040g a měla 37cm délky. Je velmi šikovná, vnímavá, rozumná, zajímá se o vše kolem sebe a právě začala chodit do 1.třídy. Má problémy s pravou rukou a pravou nohou. Její pravá ruka není moc obratná, je tužší a asi z tohoto důvodu se stala levačkou. Problém s pravou nohou je u ní ten,že nedošlapuje na celou plochu nohy tak,jak by měla.

Diagnóza Klára: Vážila 1400g a měla 40cm délky. Je také velmi šikovná, vnímavá, rozumná a stejně jako její sestra se zajímá o vše kolem sebe, jen její potíže s pohybem jsou větší než u její sestry. Stejně jako její sestra začala právě chodit do 1.třídy základní školy, není však tak soběstačná v rámci pohybu, takže potřebuje osobní asistentku po dobu vyučování, bez té se momentálně neobejde. Špatně chodí a to i přesto, že už podstoupila několik komplikovaných operací. Její chůze i přesto není dobrá, při chůzi vytáčí nohy, prohýbá se v zádech a v důsledku toho si někdy stěžuje na bolesti jak nohou, tak zad.


foto 02


Zkušenost s magnetoterapeutickým přístrojem RENAISSANCE z domácího požití:

Pravidelně využíváme magnetoterapeutický přístroj RENAISSANCE typu MEDICO k regeneraci a uvolňování svalů jak dětí, tak i dospělých. Funguje to až nad míru perfektně. Jsme s přístrojem naprosto spokojeni.


Typ přístroje: MEDICO

MEDICO


- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: