- Fotky z akcí -


JENA-nábytek pomohla dětem z Kociánky


Poslední prázdninový den jsme zavítali na Kociánku v Brně, abychom dětem z Denního stacionáře předali novou televizi LCD, na jejíž koupi jsme se podíleli.

Během naší návštěvy jsme si mohli prohlédnout prostory celého stacionáře a byli jsme mile překvapeni, kolik energie vkládají zdejší zaměstnanci do práce s dětmi a jak hezké prostředí pro děti vytvořili.

Asi nejcennějším z celého setkání byla však radost v dětských očích, když před dětmi převzali vedoucí Denního stacionáře pan Mgr. Zdeněk Vydržel a koordinátorka projektu Mgr. Zuzana Resslerová cenný dárek z rukou Ing. Kateřiny Hrbáčkové, manažerky internetového marketingu JENA-nábytek.

"Žijeme v rychlé době a proto si vážíme každé pomoci, která pro naše děti na Kociánce směřuje. Jsme rádi, že i díky JENA-nábytek teď budou mít naše děti další možnosti vyžití, jakmile se venku zhorší počasí. Jejich oblíbení hrdinové od ovečky Shaun až po Gilmorova děvčata jim už teď v televizi určitě neutečou.", komentoval dárek Zdeněk Vydržel s úsměvem.

"Cílem našeho stacionáře je poskytovat sociální péči a podporu našim klientům, kteří trpí tělesným či mentálním postižením, které snižuje běžný způsob výchovy a vzdělávání dětí. U nás děláme všechno proto, abychom s ohledem na zdravotní stav dětí dosáhli ve výchově a vzdělání maximum pro jejich začlenění do běžného života.", představil nám dále krátce poslání Denního stacionáře.

Bylo moc milé sledovat šrumec okolo televize, kdy jsme mohli s potěšením sledovat úsměvy dětí. Ty nám také rády rychle zapózovaly u nové televize a jejich radost můžete jako důkaz vidět i na naší fotografii.

"Pro naši společnost je ctí přidat pomocnou ruku k tomu, abychom udělali radost dětem a věříme, že to není naše poslední vzájemná spolupráce. Když se podívám okolo a vidím ty úsměvy od dětí, to je pro nás ta největší odměna, kterou jsme v JENA-nábytek od vás za náš příspěvek mohli získat.", zakončila setkání Kateřina Hrbáčková.

Za chvíli však nezbylo nic jiného než se rozloučit a nechat děti sledovat v jejich poslední prázdninový den něco pěkného v televizi a věříme, že JENA-nábytek se určitě brzy zúčastní dalších projektů nejen pro Kociánku.

Tento článek byl převzatý z webu firmy JENA-nábytek, s.r.o.


Fotografie z předání daru:

Předání daru od JENA-nábytek: zleva: Zdeněk Vydržel, Zuzana Resslerová, Kateřina Hrbáčková

foto01


Radost z nové televize. Na obrázku děti z Denního stacionáře

foto02

foto03

foto04

foto05

foto06

foto07

foto08


- zpět na výběr všech akcí a beneficí -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: