- Nakládání s osobními údaji -

___________________________________________________________________________________________________


Jaké osobní údaje po Vás chceme a proč

Osobní údaje po Vás požadujeme při vyplnění formuláře, případně v rámci telefonické komunikace. Vyžadujeme pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení Vašeho požadavku.

V rámci naší činnosti zpracováváme osobní údaje dle účelu na základě Vašeho souhlasu, našeho oprávněného zájmu, nebo z důvodu plnění právní povinnosti.

Informace, které nám sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v naší databázi a zabezpečené e-mailové schránce a mají k nim přístup pouze naši prověření pracovníci. Po 5ti letech se vždy znovu dotazujeme na možnost Vaše osobní údaje dále archivovat pro účel případné další komunikace. Osobní údaje, které zpracováváme jako správce i jako zpracovatel, zpřístupňujeme výhradně našim spolupracovníkům, kteří zajišťují administrativní a technickou podporu při vyřizování Vašich požadavků, případně jiným subjektům pouze z důvodu plnění zákonných povinností.

Webhosting pro nás zajišťuje ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o..


Komu udělujete svůj souhlas

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete firmě ZES Brno, a.s., IČ: 49969510, DIČ: CZ49969510, se sídlem Sladovnická 518/4, 620 00 Brno.


Jaká jsou Vaše práva v souvislosti se zpracováním osobních údajů

Můžete se na nás kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracováváme, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů. V případě, že se přihlásíte k odběru novinek e-mailem, můžete se kdykoliv odhlásit zasláním žádosti na e-mail projekt.r@seznam.cz. Tento e-mail můžete využít pro jakékoliv dotazy a požadavky v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů.


___________________________________________________________________________________________________

- zpět na začátek stránky -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: