- Zkušenosti s magnetoterapií -

Domovy pro osoby se zdravotním postižením


Dům ošetřovatelské péče - DOP - HC s.r.o.


Dům ošetřovatelské péče - DOP - HC s.r.o.

Soukromé zařízení nabízí zdravotní péči včetně rehabilitace klientům s chronickým onemocněním v akreditované LDN a sociální služby v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem. Na sokolovsku zajišťuje také domácí zdravotní péči - Home Care.

Ředitelka: MSc. Magdaléna ScholzováVyjádření k magnetoterapii značky Renaissance ®


Vážená paní Magistro,
Dovoluji si Vás oslovit jménem naší společnosti DOP-HC s.r.o, Dolní Rychnov a především jménem našich klientů z celého srdce poděkovat za zapojení našeho zařízení do PROJEKTU RENAISSANCE.
Váš magnetoterapeutický přístroj, který jsme od vaší společnosti obdrželi jako dar, je v našem zařízení využíván téměř každodenně již od roku 2009. Pro jeho kompatibilitu se stal nedílnou součástí v rehabilitační péči.
Vzhledem k malému množství kontraindikací přístroj využíváme především k tišení bolestí u revmatických onemocnění, onemocnění nosných kloubů artrózou, ale také při vertebrogenních diagnózách.
Dalším přínosem magnetoterapeutického přístroje je již zmíněná jeho kompatibilita, bezporuchovost, spolehlivost a snadné ovládání.
Odměnou vaší práce je spokojenost našich pacientů, kterým díky Vašemu přístroji umožňujeme kvalitněji prožít každý den bez bolesti.
Rádi přivítáme další možnou spolupráci na Vašich projektech.

S přáním hezkého dne Lenka Sihelská, diplomovaný fyzioterapeut.

V Dolním Rychnově dne 6.5. 2011


- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: